361605
361605
ПроизводительYX
Партномер производителя361605
ОписаниеHardware Fasteners YX 361605
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YX |
| Вес | 1 |
| Tolerance | - |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | DIN125 |
| Thickness | 1.4-1.8mm |
| texture of material | Q235 carbon steel |
| Specifications | M6 |
| surface treatment | Blue-white zinc plating |
| external diameter | 11.57-12mm |
| internal diameter | 6.4-6.62mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 6.4-6.62mm |
| outer diameter | 11.57-12mm |
