382058
382058
ПроизводительYX
Партномер производителя382058
ОписаниеHardware Fasteners YX 382058
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YX |
| Вес | 1 |
| Tolerance | - |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | DIN125 |
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| texture of material | Q235 carbon steel |
| Specifications | M3 |
| surface treatment | Blue-white zinc plating |
| external diameter | 6.64-7mm |
| internal diameter | 3.2-3.38mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 3.2-3.38mm |
| outer diameter | 6.64-7mm |
