ZJL779118
ZJL779118
ПроизводительYX
Партномер производителяZJL779118
ОписаниеHardware Fasteners YX ZJL779118
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YX |
| Вес | 1 |
| Tolerance | Grade A |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | GB97.1 |
| Thickness | 1.4-1.8mm |
| texture of material | Q235 carbon steel |
| Specifications | M8 |
| surface treatment | Blue-white zinc plating |
| external diameter | 15.57-16mm |
| internal diameter | 8.4-8.62mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 8.4-8.62mm |
| outer diameter | 15.57-16mm |
