ZJL779119
ZJL779119
ПроизводительYX
Партномер производителяZJL779119
ОписаниеHardware Fasteners YX ZJL779119
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YX |
| Вес | 1 |
| Tolerance | Grade A |
| Type | Washer |
| Colour | - |
| Standard | GB97.1 |
| Thickness | 1.8-2.2mm |
| texture of material | Q235 carbon steel |
| Specifications | M10 |
| surface treatment | Blue-white zinc plating |
| external diameter | 19.48-20mm |
| internal diameter | 10.5-10.77mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Flat |
| Other types | - |
| inner diameter | 10.5-10.77mm |
| outer diameter | 19.48-20mm |
