PYJM-JD20-CAN
PYJM-JD20-CAN
ПроизводительZhongze
Партномер производителяPYJM-JD20-CAN
ОписаниеIndustrial control electrical Zhongze PYJM-JD20-CAN
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Zhongze |
| Вес | 1 |
| Sensor Type | - |
| working temperature | -40~+85℃ |
| Shell material | Aluminum Alloy + Structural Steel |
| Protection level | IP65 |
| Appearance dimensions | - |
| Power supply voltage | - |
| communication interface | - |
| insulation resistance | ≥500mΩ/100VDC |
| output signal | Canopen |
| top speed | 0~100rpm |
| Maximum measurement length | 20 Channels (Customizable) |
| Current carrying value | 2~30A (optional) |
| Insulation strength | 1000VAC/50Hz,60s |
| Dynamic resistance change value | <0.01Ω |
