ASMD2920-400-24V
ASMD2920-400-24V
ПроизводительShenzhen JDT Fuse
Партномер производителяASMD2920-400-24V
ОписаниеCircuit Protection JDTfuse ASMD2920-400-24V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen JDT Fuse |
| Вес | 0.225 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.5W |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 4s |
| Trip Current | 8A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 8mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 24V |
| Hold Current | 4A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 40mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 8mΩ |
| Voltage - Max | 24V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | 4s |
