NTD3030I3
NTD3030I3
ПроизводительFoshan NationStar Optoelectronics
Партномер производителяNTD3030I3
ОписаниеOptoelectronics NATIONSTAR NTD3030I3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Foshan NationStar Optoelectronics |
| Вес | 0.047 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Power Dissipation | 260mW |
| Vf - Forward Voltage | 1.4V~2.2V |
| View Angle | 125° |
| Current - DC Forward (If) | 350mA |
| Radiant Intensity | 35mW/sr;50mW/sr |
| Wavelength | 925nm~955nm |
| Viewing Angle | 125° |
| Pd- Power Dissipation | 260mW |
| Wavelength - Dominant | 925nm~955nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V~2.2V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 350mA |
| Half wave width | 45nm |
