BEST 053
BEST 053
ПроизводительBEST
Партномер производителяBEST 053
ОписаниеWires and cables BEST BEST 053
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BEST |
| Вес | 317 |
| Output Current | 0~3A |
| Interface | - |
| Power | - |
| Input Voltage | DC4.2V~4.8V |
| Line Length | - |
| Rated Current | -;0~3A |
| Colour | - |
| Style | - |
| Rated Voltage | -;-;DC4.2V~4.8V |
| current | - |
| category | - |
| voltage | - |
| Rated power | - |
| apply | - |
| Specifications and dimensions | - |
| material quality | - |
| packing | - |
| Remarks | - |
| authentication | - |
| terminal | - |
| Applicable scope | - |
| Packaging Size | 217*100*42mm |
| Product Material | ABS+PC (shell) |
| Core material | - |
| Insert material | - |
| External covering | - |
| Scope Of Application | - |
| Core specifications | - |
| Executive standards | - |
| Rubber shell | - |
| Copper core specifications | - |
| wire rod | - |
| Plug type | - |
