RL3225A511K
RL3225A511K
ПроизводительRUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
Партномер производителяRL3225A511K
ОписаниеCircuit Protection RUILON RL3225A511K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec) |
| Вес | 0.96 |
| Capacitance | 100pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 459V~561V |
| Allowable Voltage (DC) | 418V |
| Maximum Energy | 26.8J |
| Clamping Voltage | 842V |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 100pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 320V |
| Energy | 26.8J |
| Maximum DC Volts | 418V |
| Maximum AC Volts | 320V |
