RL3225A561K
RL3225A561K
ПроизводительRUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
Партномер производителяRL3225A561K
ОписаниеCircuit Protection RUILON RL3225A561K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec) |
| Вес | 0.978 |
| Capacitance | 90pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 504V~616V |
| Allowable Voltage (DC) | 460V |
| Maximum Energy | 29.4J |
| Clamping Voltage | 920V |
| Peak Current | 1.2kA |
| Typical Capatitance | 90pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 350V |
| Energy | 29.4J |
| Maximum DC Volts | 460V |
| Maximum AC Volts | 350V |
