RL4032A271K
RL4032A271K
ПроизводительRUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
Партномер производителяRL4032A271K
ОписаниеCircuit Protection RUILON RL4032A271K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec) |
| Вес | 1.4 |
| Capacitance | 330pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 243V~297V |
| Allowable Voltage (DC) | 225V |
| Maximum Energy | 30.4J |
| Clamping Voltage | 455V |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | 330pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 175V |
| Energy | 30.4J |
| Maximum DC Volts | 225V |
| Maximum AC Volts | 175V |
