RL4032A431K
RL4032A431K
ПроизводительRUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
Партномер производителяRL4032A431K
ОписаниеCircuit Protection RUILON RL4032A431K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec) |
| Вес | 1.58 |
| Capacitance | 230pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 387V~473V |
| Allowable Voltage (DC) | 350V |
| Maximum Energy | - |
| Clamping Voltage | 710V |
| Rated Wattage | - |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | - |
| Allowable Voltage (AC) | 275V |
| Energy | 55J |
| Maximum DC Volts | 350V |
| Maximum AC Volts | 275V |
