RL4032A471K
RL4032A471K
ПроизводительRUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
Партномер производителяRL4032A471K
ОписаниеCircuit Protection RUILON RL4032A471K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec) |
| Вес | 1.59 |
| Capacitance | 190pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 423V~517V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | 52.9J |
| Clamping Voltage | 775V |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | 190pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 52.9J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
