RL4032A511K
RL4032A511K
ПроизводительRUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
Партномер производителяRL4032A511K
ОписаниеCircuit Protection RUILON RL4032A511K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec) |
| Вес | 1.629 |
| Capacitance | 180pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 459V~561V |
| Allowable Voltage (DC) | 418V |
| Maximum Energy | 52.9J |
| Clamping Voltage | 842V |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | 180pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 320V |
| Energy | 52.9J |
| Maximum DC Volts | 418V |
| Maximum AC Volts | 320V |
