AW8697FCR
AW8697FCR
ПроизводительAWINIC(Shanghai Awinic Tech)
Партномер производителяAW8697FCR
ОписаниеMotor Driver ICs AWINIC(Shanghai Awinic Tech) AW8697FCR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | AWINIC(Shanghai Awinic Tech) |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 10.2mA |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection;Over Voltage Protection |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Driven Configuration | Full-Bridge |
| Input Logic Level - Low | 500mV |
| Input Logic Level - High | 1.3V |
