LRC0603CS4N7GV001T
LRC0603CS4N7GV001T
ПроизводительJohanson Dielectrics
Партномер производителяLRC0603CS4N7GV001T
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Johanson Dielectrics LRC0603CS4N7GV001T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Johanson Dielectrics |
| Вес | 0.037 |
| Q @ Freq | 8@100MHz |
| Rated Current | 300mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 300mΩ |
| Inductance | 4.7nH |
| Frequency - Self Resonant | 5.4GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
