SCW3225H2R2MTT
SCW3225H2R2MTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSCW3225H2R2MTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech SCW3225H2R2MTT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 0.078 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | 10@7.96MHz |
| Rated Current | 480mA |
| Ratings | - |
| Current Rating | 480mA |
| DC Resistance (DCR) | 260mΩ |
| Inductance | 2.2uH |
| Q @ Frequency | 10@7.96MHz |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Frequency - Self Resonant | 65MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
| DC Resistance(DCR) | 260mΩ |
