SCW3225H3R3MTT
SCW3225H3R3MTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSCW3225H3R3MTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech Tech SCW3225H3R3MTT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 0.078 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | 10@7.96MHz |
| Rated Current | 400mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 325mΩ |
| Inductance | 3.3uH |
| Frequency - Self Resonant | 55MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
