SCW3225H470KTT
SCW3225H470KTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSCW3225H470KTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech Tech SCW3225H470KTT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 0.079 |
| Tolerance | ±10% |
| Q @ Freq | 15@2.52MHz |
| Rated Current | 105mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 5.46Ω |
| Inductance | 47uH |
| Frequency - Self Resonant | 13MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
