SCW3225H4R7MTT
SCW3225H4R7MTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSCW3225H4R7MTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech Tech SCW3225H4R7MTT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 0.079 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | 10@7.96MHz |
| Rated Current | 320mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 520mΩ |
| Inductance | 4.7uH |
| Frequency - Self Resonant | 45MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
