SLB2008P4R5MTT
SLB2008P4R5MTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSLB2008P4R5MTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech SLB2008P4R5MTT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 11.43 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | - |
| Rated Current | 16A |
| Ratings | - |
| Current Rating | 16A |
| DC Resistance (DCR) | 7mΩ |
| Inductance | 4.5uH |
| Q @ Frequency | - |
| Current - Saturation (Isat) | 20A |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Saturation Current (Isat) | 20A |
| DC Resistance(DCR) | 7mΩ |
