SLC1608F100KTT
SLC1608F100KTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSLC1608F100KTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech SLC1608F100KTT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 0.024 |
| Tolerance | ±10% |
| Q @ Freq | - |
| Type | Wire-wound chip inductor |
| Rated Current | 280mA |
| Ratings | - |
| Current Rating | 280mA |
| DC Resistance (DCR) | 1.85Ω |
| Inductance | 10uH |
| Q @ Frequency | - |
| Current - Saturation (Isat) | 280mA |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Saturation Current (Isat) | - |
| DC Resistance(DCR) | 1.85Ω |
