SLC1608F220KTT
SLC1608F220KTT
ПроизводительSunltech Tech
Партномер производителяSLC1608F220KTT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunltech SLC1608F220KTT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunltech Tech |
| Вес | 0.023 |
| Tolerance | ±10% |
| Q @ Freq | - |
| Rated Current | 170mA |
| Ratings | - |
| Current Rating | 170mA |
| DC Resistance (DCR) | 4.7Ω |
| Inductance | 22uH |
| Q @ Frequency | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Saturation Current (Isat) | - |
| DC Resistance(DCR) | 4.7Ω |
