FSMD300R
FSMD300R
ПроизводительFuzetec Tech
Партномер производителяFSMD300R
ОписаниеCircuit Protection FUZETEC FSMD300R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Fuzetec Tech |
| Вес | 0.052 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1W |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Pitch | - |
| Trip Current | 5A |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 40mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 12mΩ |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Max | 100A |
| Time to Trip(Max) | 4s |
