FUSB075F
FUSB075F
ПроизводительFuzetec Tech
Партномер производителяFUSB075F
ОписаниеCircuit Protection FUZETEC FUSB075F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Fuzetec Tech |
| Вес | 0.148 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 300mW |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 400ms |
| Trip Current | 1.3A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 80mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | 750mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 230mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 80mΩ |
| Voltage - Max | 16V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | 400ms |
