FUSB090F
FUSB090F
ПроизводительFuzetec Tech
Партномер производителяFUSB090F
ОписаниеCircuit Protection FUZETEC FUSB090F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Fuzetec Tech |
| Вес | 0.228 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 1.2s |
| Trip Current | 1.8A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 70mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | 900mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 180mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 70mΩ |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | 1.2s |
