FUSB110F
FUSB110F
ПроизводительFuzetec Tech
Партномер производителяFUSB110F
ОписаниеCircuit Protection FUZETEC FUSB110F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Fuzetec Tech |
| Вес | 0.21 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 700mW |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 2.3s |
| Trip Current | 2.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 50mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 140mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 50mΩ |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | 2.3s |
