TC115
TC115
ПроизводительShenzhen lanson Elec
Партномер производителяTC115
ОписаниеCircuit Protection LANSON TC115
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen lanson Elec |
| Вес | 0.273 |
| Operating Temperature | 111℃ |
| Type | Through-hole |
| Rated Current | 2A |
| Series | TC |
| Rated Voltage | 250V |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating | 2A |
| Maximum Temperature Limit | 180℃ |
| Holding Temperature Limit | 87℃ |
| Rated Functioning Temperature | 115℃ |
| Holding Temperature | 87℃ |
