TC150
TC150
ПроизводительShenzhen lanson Elec
Партномер производителяTC150
ОписаниеCircuit Protection LANSON TC150
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen lanson Elec |
| Вес | 0.273 |
| Operating Temperature | 146℃ |
| Type | Through-hole |
| Rated Current | 2A |
| Series | TC |
| Rated Voltage | 250V |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating | 2A |
| Maximum Temperature Limit | 180℃ |
| Holding Temperature Limit | 122℃ |
| Rated Functioning Temperature | 150℃ |
| Holding Temperature | 122℃ |
