TD115
TD115
ПроизводительShenzhen lanson Elec
Партномер производителяTD115
ОписаниеCircuit Protection LANSON TD115
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen lanson Elec |
| Вес | 1.27 |
| Operating Temperature | 111℃ |
| Rated Current | 15A |
| Series | TD |
| Rated Voltage | 125V |
| Voltage Rating | 125V |
| Current Rating | 15A |
| Maximum Temperature Limit | 200℃ |
| Holding Temperature Limit | 75℃ |
| Rated Functioning Temperature | 115℃ |
| Holding Temperature | 75℃ |
