P0080TVB
P0080TVB
ПроизводительWPMtek(Wei Pan Microelectronics)
Партномер производителяP0080TVB
ОписаниеTransistors/Thyristors WPMtek P0080TVB
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | WPMtek(Wei Pan Microelectronics) |
| Вес | 0.117 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Operating Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| Holding Current (Ih) | 25mA |
| Switching Voltage (Vs) | 25V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 35A |
| Off-state current | 5uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 8pF |
| Peak off-state voltage | 6.5V |
| On-state Current (It) | 2.2A |
| On-state Voltage (Vt) | 4V |
| Switching Voltage(Vs) | 25V |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 25mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 6.5V |
| Current - Leakage | 5uA |
