7775
7775
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя7775
Описаниеhardware/fasteners/sealing Tong Ming 7775
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 14 |
| Pitch | 1.75mm |
| Colour | Silver White |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 10.8mm |
| texture of material | 316 Stainless Steel |
| Specifications | M12X1.75 |
| surface treatment | Bleaching |
| function type | - |
| Appearance Type | Hexagonal |
| Nominal diameter | 12mm |
| Distance from opposite side | 18mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
