7818
7818
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя7818
ОписаниеHardware Fasteners Tong Ming 7818
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 43 |
| Pitch | - |
| Colour | Silver white |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 15.8mm |
| texture of material | 304 stainless steel |
| Specifications | M18 |
| surface treatment | Bleached white |
| material quality | 304 stainless steel |
| function type | - |
| Appearance Type | Hex |
| Nominal diameter | 18mm |
| Distance from opposite side | 27mm |
| strength grade | - |
| Thread type | No Tapping |
| distance across flats | 27mm |
