7834
7834
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя7834
Описаниеhardware/fasteners/sealing Tong Ming 7834
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 60.5 |
| Pitch | - |
| Colour | Silver White |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 18mm |
| texture of material | 304 Stainless Steel |
| Specifications | M20 |
| surface treatment | Bleaching |
| function type | - |
| Appearance Type | Hexagonal |
| Nominal diameter | 20mm |
| Distance from opposite side | 30mm |
| strength grade | - |
| Thread type | No Tapping |
