95390
95390
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя95390
ОписаниеHardware Fasteners Tong Ming 95390
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 4.2 |
| Pitch | - |
| Colour | Silver white |
| Standard | DIN934 |
| Thickness | 6.5mm |
| texture of material | 304 stainless steel |
| Specifications | M8 |
| surface treatment | Natural color |
| material quality | 304 stainless steel |
| function type | - |
| Appearance Type | Hex |
| Nominal diameter | 8mm |
| Distance from opposite side | 13mm |
| strength grade | - |
| Thread type | No Tapping |
| distance across flats | 13mm |
