GB6170,M10-1.5FANYA,A2-70,B
GB6170,M10-1.5FANYA,A2-70,B
ПроизводительTong Ming
Партномер производителяGB6170,M10-1.5FANYA,A2-70,B
ОписаниеHardware Fasteners Tong Ming GB6170,M10-1.5FANYA,A2-70,B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 9.12 |
| Pitch | 1.5mm |
| Colour | Silver white |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 8.4mm |
| texture of material | 304 stainless steel |
| Specifications | M10X1.5 |
| surface treatment | Bleached white |
| material quality | 304 stainless steel |
| function type | - |
| Appearance Type | Hex |
| Nominal diameter | 10mm |
| Distance from opposite side | 16mm |
| strength grade | - |
| Thread type | Reverse Thread |
| distance across flats | 16mm |
