RM34S561KK1DE1A0
RM34S561KK1DE1A0
ПроизводительDersonic
Партномер производителяRM34S561KK1DE1A0
ОписаниеCircuit Protection Dersonic RM34S561KK1DE1A0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Dersonic |
| Вес | 26.82 |
| Capacitance | 3.8nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 560V |
| Allowable Voltage (DC) | 460V |
| Maximum Energy | 730J |
| Clamping Voltage | 925V |
| Rated Wattage | 1.4W |
| Peak Current | 40kA |
| Typical Capatitance | 3.8nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 350V |
| Energy | 730J |
| Maximum DC Volts | 460V |
| Maximum AC Volts | 350V |
