RM07D621KC1IE100
RM07D621KC1IE100
ПроизводительDersonic
Партномер производителяRM07D621KC1IE100
ОписаниеCircuit Protection Dersonic RM07D621KC1IE100
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Dersonic |
| Вес | 0.822 |
| Capacitance | 80pF@1kHz |
| Pitch | 5.08mm |
| Varistor Voltage | 620V |
| Allowable Voltage (DC) | 505V |
| Maximum Energy | 38J |
| Clamping Voltage | 1.025kV |
| Rated Wattage | 250mW |
| Peak Current | 1.25kA |
| Typical Capatitance | 80pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 385V |
| Energy | 38J |
| Maximum DC Volts | 505V |
| Maximum AC Volts | 385V |
