RM10D471KD1PE100
RM10D471KD1PE100
ПроизводительDersonic
Партномер производителяRM10D471KD1PE100
ОписаниеCircuit Protection Dersonic RM10D471KD1PE100
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Dersonic |
| Вес | 2.022 |
| Capacitance | 210pF@1kHz |
| Pitch | 7.5mm |
| Varistor Voltage | 470V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | 67J |
| Clamping Voltage | 775V |
| Rated Wattage | 400mW |
| Peak Current | 2.5kA |
| Typical Capatitance | 210pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 67J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
