LT3010
LT3010
ПроизводительSINO-IC
Партномер производителяLT3010
ОписаниеTransistors/Thyristors SINO-IC LT3010
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SINO-IC |
| Вес | 0.113 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Holding Current (Ih) | 30mA |
| Switching Voltage (Vs) | 15V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 30A |
| Off-state current | 10uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 50pF |
| Peak off-state voltage | 6V |
| On-state Current (It) | 1A |
| On-state Voltage (Vt) | 5V |
| Switching Voltage(Vs) | 15V |
| On - State Current(It) | 1A |
| On - State Voltage(VT) | 5V |
| Hold Current(Ih) | 30mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 6V |
| Current - Leakage | 10uA |
