LT3021
LT3021
ПроизводительSINO-IC
Партномер производителяLT3021
ОписаниеTransistors/Thyristors SINO-IC LT3021
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SINO-IC |
| Вес | 0.112 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Holding Current (Ih) | 30mA |
| Switching Voltage (Vs) | 38V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 30A |
| Off-state current | 10uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 25pF |
| Peak off-state voltage | 28V |
| On-state Current (It) | 1A |
| On-state Voltage (Vt) | 5V |
| Switching Voltage(Vs) | 38V |
| On - State Current(It) | 1A |
| On - State Voltage(VT) | 5V |
| Hold Current(Ih) | 30mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 28V |
| Current - Leakage | 10uA |
