RF3-1717-085CE-CT
RF3-1717-085CE-CT
ПроизводительHYP (Hongyuan Precision)
Партномер производителяRF3-1717-085CE-CT
ОписаниеConnectors HYP RF3-1717-085CE-CT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HYP (Hongyuan Precision) |
| Вес | 0.038 |
| Operating Temperature | -40℃~+90℃ |
| Frequency | 6GHz |
| Interface | Male Pin |
| Frequency range | 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 60V |
| Number of Ports | 1 |
| Interface Diameter | 1.4mm |
| Interface Length/Height | 0.85mm |
| Rated Voltage | 60V |
