RF4-1717-060CE-CT
RF4-1717-060CE-CT
ПроизводительHYP (Hongyuan Precision)
Партномер производителяRF4-1717-060CE-CT
ОписаниеConnectors HYP RF4-1717-060CE-CT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HYP (Hongyuan Precision) |
| Вес | 0.037 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | 6GHz |
| Interface | Male Pin |
| Frequency range | 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 60V |
| Number of Ports | 1 |
| Interface Diameter | 1.5mm |
| Interface Length/Height | 0.6mm |
| Rated Voltage | 60V |
