STE20D680K1DQ0FST0R0
STE20D680K1DQ0FST0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D680K1DQ0FST0R0
ОписаниеCircuit Protection STE STE20D680K1DQ0FST0R0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 5.164 |
| Capacitance | 5.8nF@1kHz |
| Varistor Voltage | 61V~75V |
| Allowable Voltage (DC) | 56V |
| Maximum Energy | 41J |
| Clamping Voltage | 135V |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 1kA |
| Typical Capatitance | 5.8nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 40V |
| Energy | 41J |
| Maximum DC Volts | 56V |
| Maximum AC Volts | 40V |
