STE20D681K1DQ0FQT0R0
STE20D681K1DQ0FQT0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D681K1DQ0FQT0R0
ОписаниеCircuit Protection STE STE20D681K1DQ0FQT0R0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 8.696 |
| Capacitance | 650pF@1kHz |
| Pitch | 10mm |
| Varistor Voltage | 612V~748V |
| Allowable Voltage (DC) | 560V |
| Maximum Energy | 224J |
| Clamping Voltage | 1.12kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 6.5kA |
| Typical Capatitance | 650pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 420V |
| Energy | 224J |
| Maximum DC Volts | 560V |
| Maximum AC Volts | 420V |
