STE20D751K1DN0FQB0R0
STE20D751K1DN0FQB0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D751K1DN0FQB0R0
ОписаниеCircuit Protection STE STE20D751K1DN0FQB0R0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 7.84 |
| Capacitance | 600pF@1kHz |
| Pitch | 10mm |
| Varistor Voltage | 675V~825V |
| Allowable Voltage (DC) | 615V |
| Maximum Energy | 266J |
| Clamping Voltage | 1.24kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 6.5kA |
| Typical Capatitance | 600pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 460V |
| Energy | 266J |
| Maximum DC Volts | 615V |
| Maximum AC Volts | 460V |
