STE20D781K1DN0FQB0R0
STE20D781K1DN0FQB0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D781K1DN0FQB0R0
ОписаниеCircuit Protection STE STE20D781K1DN0FQB0R0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 8.364 |
| Capacitance | 510pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 702V~858V |
| Allowable Voltage (DC) | 640V |
| Maximum Energy | 440J |
| Clamping Voltage | 1.29kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 6.5kA |
| Typical Capatitance | 510pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 485V |
| Energy | 440J |
| Maximum DC Volts | 640V |
| Maximum AC Volts | 485V |
