STE20D820K1DQ0FST0R0
STE20D820K1DQ0FST0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D820K1DQ0FST0R0
ОписаниеCircuit Protection STE STE20D820K1DQ0FST0R0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 3.388 |
| Capacitance | 7.5nF@1kHz |
| Pitch | 7.5mm |
| Varistor Voltage | 74V~90V |
| Allowable Voltage (DC) | 65V |
| Maximum Energy | 45J |
| Clamping Voltage | 135V |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 7.5nF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 50V |
| Energy | 45J |
| Maximum DC Volts | 65V |
| Maximum AC Volts | 50V |
