STE20D911K1DN0FSB0R0
STE20D911K1DN0FSB0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D911K1DN0FSB0R0
ОписаниеCircuit Protection STE STE20D911K1DN0FSB0R0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 7.204 |
| Capacitance | 500pF@1kHz |
| Pitch | 7.5mm |
| Varistor Voltage | 819V~1.001kV |
| Allowable Voltage (DC) | 745V |
| Maximum Energy | 310J |
| Clamping Voltage | 1.5kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 500pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 550V |
| Energy | 310J |
| Maximum DC Volts | 745V |
| Maximum AC Volts | 550V |
