JW7726BLSOTB#TR
JW7726BLSOTB#TR
ПроизводительJoulWatt Tech
Партномер производителяJW7726BLSOTB#TR
ОписаниеPower Management (PMIC) JoulWatt Tech JW7726BLSOTB#TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JoulWatt Tech |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 70uA |
| Operating Voltage | 4V~8V |
| Turn-on time | 1.1us |
| Turn-off time | 350ns |
| Switch tube (built-in/external) | Non Built-In |
| Peak Output Current(sink) | 4.7A |
| Peak Output Current(source) | 650mA |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Mode Support | DCM;CRM;CCM;QR |
| Applicable to AC-DC Architecture | Flyback |
